Niezbędny gadżet podczas podróżowania rowerem

Najnowszej generacji telefony oprócz funkcji telefonowania, sekundomierza czy odtwarzacza muzyki mają też dostęp do internetu. Co za tym idzie dostęp do wielu aplikacji, które pomagają nam mierzyć odległość. Zapisują trasę oraz kontrolują czas. Wskazane jest mieć takie informacje w zasięgu wzroku przez cały czas pedałowania.

 

Gdzie najlepiej i najwygodniej go zainstalować?

 

W sprzedaży odnajdziemy mnóstwo wariantów na uchwyty rowerowe. Jednak wyśmienitym wyjściem będzie uniwersalny uchwyt na roweru. Ze względu na to, że pasuje do wielu modeli telefonów. W przypadku zamiany telefonu na nowy nie jesteśmy zobowiązani kupować innego uchwytu.

Podczas jazdy telefon może przydać się nam jako mapa lub urządzenie do robienia zdjęć. Bez przerwy w zasięgu wzroku i rąk.

Uchwyt dopasowuje się do twojego telefonu komórkowego, nie musisz się o to zadręczać. Uniwersalny uchwyt do telefonu utrzyma lżejsze i cięższe modele.

Uchwyt nie rusza się. Przytrzymuje nawet podczas pagórzystych i trudnych tras.

Trzymanie telefonu w kieszeni czy w ręku podczas przejażdżki, nigdy nie jest bezpieczne. Telefon podczas jazdy ukryty w kieszeni może bez problemu z niej wypaść i zbić się.

Dobrym miejscem na uchwytu jest centrum kierownicy. Ciężar uniwersalnego uchwytu na rower nie przewróci go się na żadną ze stron.

Inteligentny uchwyt na telefon strzeże smartfon przed zniszczeniem. Chcąc bez szkody przechowywać telefon, powinniśmy kupić inteligentny uchwyt.

Zwiedzanie i przejażdżki rowerowe to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu. Długookresowe bądź krótsze eskapady to fantastyczny pomysł na ruch i spalenie dodatkowych kilogramów po zimie. W trakcie trwania wycieczek pomocnym gadżetem może okazać się uniwersalny uchwyt do telefonu. Instaluje się go na kierownicy roweru. Ma on za zadanie trzymać telefon w posągowej pozycji. Dzięki uchwytowi nasz smartfon będzie cały czas w bezpiecznej punkcie.