Najmodniejsza biżuteria dla pań

Każda kobieta kocha biżuterię. A jaką najczęściej jest wybierana? Zazwyczaj są to różnego rodzaju naszyjniki, celebrytki, chokery czy wisiorki. Z czym i jak je nosić?

 

Celebrytki

 

Czym tak właściwie charakteryzuje się naszyjnik celebrytka?  Jest to niewątpliwie najbardziej stylowy i pożądany w ostatnim czasie rodzaj łańcuszka. Modny szczególnie w środowisku gwiazd i celebrytek – stąd wziął swoją nazwę. Uwielbiają go również młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety, zakładając czasem nie jeden, a dwa czy trzy sztuki na raz. Jest to szykowna biżuteria o bardzo delikatnym formacie. Cechą charakterystyczną tego naszyjnika jest dyskretny łańcuszek z równie łagodną zawieszką. Ten rodzaj naszyjnika jest gustowny i bardzo kobiecy, a sprawdzi się podczas wielu okazji. Celebrytka najchętniej noszona jest do uniwersalnych strojów na co dzień, ale również wybierany na wyjątkowe okazje. W naszym sklepie internetowym maniolo.pl znajdziesz bogaty wybór celebrytek. Bez wątpienia celebrytka to absolutny must have każdej kobiety.

 

Wisiorki

 

Długi wisiorek to niezaprzeczalny atrybut pewnych siebie i silnych kobiet, które w delikatny sposób chcą podkreślić swoją kobiecość. Sama nazwa wskazuje, że wisiorek to naszyjnik, który składa się z łańcuszka, do którego doczepiony jest charakterystyczny element. Można się z łatwością domyślić, że wzorów zawieszek jest nieskończenie wiele. Jest jednak kilka, które zawsze będą modne. Takim przykładem są kamienie, perły oraz bursztyny. Mają one wiele symboli, zazwyczaj oznaczają szczęście i siłę. Są idealne dla dojrzałych kobiet, a w zestawieniu z jednolitą bluzką lub sukienką wyglądają rewelacyjnie. Młode kobiety zazwyczaj uwielbiają minimalizm i stawiają na długie łańcuszki ze skromną zawieszką o delikatnych kształtach, którymi najczęściej są piórko, koniczynka czy serduszko.

 

Te i wiele innych znajdziesz na naszej stronie internetowej maniolo.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/bizuteria-i-akcesoria/ ,  https://rerekum.com/pl/bizuteria-i-akcesoria/ ,  https://oyalza.com/pl/bizuteria-i-akcesoria/ ,  https://delalvar.com/pl/bizuteria-i-akcesoria/ , https://vonshu.com/pl/bizuteria-i-akcesoria/ , https://unabigo.com/pl/bizuteria-i-akcesoria/