Folia antykorozyjna termokurczliwa VCI

Folia antykorozyjna termokurczliwa VCI chroni przed korozją duże maszyny czy urządzenia o nieregularnych wymiarach. Należy wymienić jej zalety. Przede wszystkim to bez wątpienia najnowocześniejsza technologia. Poza tym dzięki foli antykorozyjnej termokurczliwej jesteśmy w stanie składować maszyny i urządzenia na zewnątrz. Folia ta zapewnia odpowiednią ochronę wszystkim metalom, żelaznym, jak i nieżelaznym. Odpowiedni grubość foli antykorozyjnej powoduje, że jest odporna na przerwanie i przebicie. Jest bardzo elastyczna, co sprawia, że pod wpływem ogrzewania odpowiednią temperaturą kurczy się i bardzo łatwo dopasowuje do różnych kształtów przedmiotu. Zgrzewając folię, zapewniamy szczelną powłokę, która chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również przed brudem i kurzem, a zawarte w niej inhibitory korozji aktywnie zapobiegają korozji. Dodatkową ochroną jest filtr UV, który chroni również opakowane przedmioty przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Zabezpieczenie folią antykorozyjną termokurczliwą VCI jest bezpieczne i dużo bardziej ekonomiczne niż magazynowanie w zamkniętych magazynach. Takie zabezpieczenie doskonale sprawdza się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju sprzętów sezonowych, zapasów, niestandardowych gabarytów maszyn i przedmiotów, które są trudne do zapakowania i transportowania.

Folia antykorozyjna termokurczliwa VCI – zastosowania

Folię antykorozyjną termokurczliwą VCI można zastosować w różnych dziedzinach, takich jak: w przemyśle ciężkim, jako opakowanie urządzeń i maszyn, w tym maszyn budowlanych, do pakowania ładunku transportowanego koleją, transportem morskim, jak również samochodami ciężarowymi czy nawet w militariach, do ochrony części taboru kolejowego, maszyn lotniczych i morskich, i wiele, wiele innych zastosowań.

Popularne tagi: folia antystatyczna ESDfolia biodegradowalnafolia biofolia kompostowanafolia aluminiowaworki VCIantykorozjapapier VCI , folia antykorozyjna , folia VCI

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia antykorozyjna

Dojazd: