Isum infinity – jeden klej do wszystkiego

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, czy naprawdę do każdego rodzaju tworzywa, czy to drewna, metalu czy też szkła i luster potrzebujesz za każdym razem innego kleju? Czy nie ma na rynku dostępnego cudownego jednego produktu, który zastąpiłby z powodzeniem te wszystkie, które użyte raz, z czasem zaczynają zalegać na twoich regałach w garażu? Życie na pewno byłoby o wiele prostsze, gdyby taki istniał. I istnieje!

Isum infinity – ratunek dla każdego materiału

Kleje, które możemy spotkać, najczęściej mają postać ciekłą o różnej konsystencji. Podstawowym podziałem klejów jest podział na jednoskładnikowe oraz dwuskładnikowe. Te pierwsze ze względu na dużą wrażliwość na wilgotność stosuje się przeważnie wewnątrz budynków, natomiast w przypadku tych drugich jeden składnik pełni funkcje utwardzacza a drugi odpowiada za wiązanie i krystalizację.

Na szczęście na rynku można już dostać nowoczesny klej na bazie polimeru – isum infinity, który bez większych problemów poradzi sobie ze sklejeniem nawet mocno obciążonych elementów, które mogą również podlegać drganiom, a dzięki temu, że jest neutralny chemicznie, nie powoduje przebarwień klejonych delikatnych materiałów.

Klejem, jakim jest isum infinity możemy z powodzeniem kleić przeróżne materiały, takie jak: metal, beton, drewno, szkło, lustra, ceramikę, klinkier, listwy przypodłogowe, glazurę, OSB/MDF, płyty G-K, korek, kamień. Można go stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska, trwale elastyczny, odporny na UV i bezwonny.

Jedynie czego nie klei to teflon, PE, PP.

 

Zadzwoń:
+48 602 394 368

Zobacz stronę:
https://www.piankisklep.pl/pl/promotions
isum infinity

Dojazd: