Wylewki anhydrytowe – cena i zastosowanie

Wylewki anhydrytowe doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, a także przy instalacjach z pompą ciepła. Posiadają one wysoki współczynnik przewodzenia ciepła, a także dużą wytrzymałość i mniejszy ciężar. Dzięki temu, że jest to materiał o dużej elastyczności i wytrzymałości, można go nakładać w cieńszych warstwach. Jest to szczególnie polecana wylewka nad przewodami grzewczymi, ponieważ eliminuje ona problemy z pęknięciami wylewki. Warto wiedzieć, że podczas nakładania podkładu podłogowego liczy się nie tylko trwałość i estetyka. Ważne jest również, to by wybrać dobą metodę wykończeniową.

Wylewki anhydrytowe – zastosowanie

Jastrych anhydrytowy jest przeznaczony do wykonania podkładów podłogowych. Stosuje się go na wszelkiego rodzaju stropach, które mają sztywną konstrukcję. Można je nakładać na konstrukcje podłóg i tworzyć grunt pod płytki ceramiczne, kamienne, panele drewniane, a także grube wykładziny dywanowe. Wylewki te przeznaczone są do wykonania podkładów z ogrzewaniem podłogowym. Można jest stosować na izolacjach z wełny i styropianu.

Korzyści jastrychu anhydrytowegoTego rodzaju wylewki doskonale przewodzą ciepło. Mają stabilność i wysoką wytrzymałość. Co więcej, stosuje się przy nich mniej dylatacji, ponieważ mają one mniejszy problem z pęknięciami. Ich wykorzystanie znacząco przyśpiesza prace wykończeniowe. Jest to uniwersalne rozwiązanie zwłaszcza dla inwestycji o różnej wielkości. Wylewki anhydrytowe można wykonać szybko, ponieważ mają właściwości samopoziomujące.

Sprawdź jak oni to robią: wylewki łódzkie

Zadzwoń:

+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
Wylewki łódzkie

Dojazd:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*